Сьогодні відбувся ще один довгоочікуваний вечір «Від серця до серця»

Дата: 12.09.2021 16:28

Вже вкотре творчий вечір «Від серця до серця» у Лужанському дендропарку проводять адвентисти сьомого дня (Церква АСД). Основною метою проведення даного дійства - подарувати дітям та дорослим гарний настрій, насолодитися гарною музикою, поспілкуватися, розважитися та просто відпочити на свіжому повітрі.

Цього разу у парку зібралось чимало охочих. На святі панувала тепла, дружня та невимушена атмосфера. Багато діток  розважалися, грали в інтерактивні ігри, брали участь у майстер-класах, конкурсах, отримували подарунки. На парковій сцені виступав талановитий колектив «Шалом». Назва гурту перекладається з івриту, як Мир. Це свого роду вітання, тож гості прийшли до нас з миром та дарували присутнім свої прекрасні пісні. Варто відмітити, що сьогоднішньому святі надзвичайно посприяла погода.

Фото без описуФото без опису

Тож запрошуємо всіх завітати до парку наступного разу та насолодитися творчістю талановитих колективів, відпочити з сім’єю, друзями та знайомими.
Приходьте, обов’язково! Ви будете задоволені!