Інформує Служба у справах дітей Мамаївської сільської ради

Дата: 29.10.2021 15:54

27 жовтня 2021 року начальником служби у справах дітей Мамаївської сільської ради Наталією ЛІСКОЮ спільно із заступником Мамаївського сільського голови Мар’яном ГАЙДУКОМ, старостою, повноваження якого розповсюджуються на територію сіл Драчинці, Нові Драчинці Іваном ПРОКОПЦЕМ, старостою, повноваження якого розповсюджуються на територію сіл Глиниця, Коростувата Оксаною ТАНАСЮК та завідувачем відділення соціальної роботи КУ «Кіцманський терцентр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіцманської міської ради Наталією ЛЕОНТІЄВОЮ проведено перевірку умов проживання та утримання дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

Також, обстежено умови утримання та проживання дітей в сім’ї матері, згідно повідомлення, яке надійшло на гарячу лінію про вчинення домашнього насильства та обстежено умови проживання в житловому будинку, розташованому в с. Нові Драчинці для можливості повернення матері з немовлям на проживання з Центру доброти для мами і дитини «Місто добра» м. Чернівці.

Перевірку проведено в 3 населених пунктах громади: с. Драчинці, с. Нові Драчинці, с. Глиниця. Всього охоплено 8 дітей.

В ході проведення рейду з біологічними батьками проведено бесіди, надано консультації з різних питань, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських (опікунських) обов’язків, а також, складено акт проведення оцінки рівня безпеки дитини.