Дата: 17.10.2022 11:36

Фото без описуФото без описуФото без опису14 жовтня  урочисто піднято: Державний прапор України, прапор УПА, прапор ЄС, та прапор Мамаївської територіальної громади.

До Дня захисника та захисниць України, в День Покрови Святої Богородиці в МАМАЇВСЬКІЙ громаді з’явилися великі щогли-флагштоки з прапорами.

Отець Іван Чокалюк освятив прапори. Почесну місію підняти на щогли прапори, під слова Державного гімну України,надали присутнім військовослужбовцям ЗСУ Василю Костащуку, Владиславу Демчуку та священнослужителям.

Хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за нашу державність та свободу.

Відтепер наш синьо-жовтий стяг - втілення національної гідності, честі та єдності, історії та сьогодення,
 поруч європейським прапорам, революційним та прапором громади будуть гордо майоріти в центрі громади щодня!

Дякуємо всім причетним до реалізації проекту.Зокрема Олександру Яковишину та Андрію Орлецькому.

Нас усіх об’єднує одна країна, одна ідея, тож продовжуймо спільними зусиллями наближати нашу Перемогу!

Слава Україні!