У січні на Буковині зареєстровано 656 вакансій

Дата: 09.02.2023 15:31

У січні на Буковині зареєстровано 656 вакансій

Впродовж січня 2023 року 325підприємств, установ та організації області подали інформацію про наявність 656 вакантних посад, що на 50%  менше порівняно із січнем 2022 року.

Середня тривалість укомплектування вакансій (без урахування терміну проходження профнавчання) складає 11 днів.

Середній розмір заробітної плати по вакансіях склав 9424 грн, в той час яку минулому році був  8397 грн.

Найбільша кількість вакансій знаходилась у сфері освіти (18,4%),  на підприємствах переробної промисловості (15,5%), оптової та роздрібної торгівлі (13,0%), охорони здоров’я (10,8%), транспорту та складського господарства (8,5%), в установах державного управління й оборони (7,8%), у сфері адміністративного обслуговування (4,6%).

Найбільше вакансій подано для працевлаштування: професіоналів 18,1%; робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин 16,5%; фахівців 15,4%; кваліфікованих робітників з інструментом 14,5%; для працівників найпростіших професій 10,0%; для керівників і службовців та працівників сфери торгівлі та    послуг 9,0%.

Навантаження на одне вільне робоче місце станом на 1 лютого 2023 року склало 5 осіб, що на 2 особи менше порівняно з 1 лютого 2022 року.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості   https://chn.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101017300000000.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.