Планове озеленення та прибирання парку в смт. Лужани.

Дата: 01.04.2023 21:35

Тиждень продовжується з активних робіт по благоустрою. Сприятливі погодні умови й оптимальні строки для озеленення спонукали апарат  Мамаївської сільскої ради ,  структурні підрозділи та відділи з працівниками КП «Благоустрій» вийти  на суботник.
    Відтак, працівниками Мамаївської сільської ради  було висаджено дерева та кущі в парку смт.Лужани . Надалі активно планується проведення  робіт  на території парку.Продовжуємо прибирати територію нашої громади. Така праця має гарний результат. Незважаючи на воєнний стан, наша Мамаївська територіальна громада  має бути охайною та затишною.
       У результаті всі отримали відмінний настрій та прибраний  парк , який буде радувати жителів та гостей  кожного дня.
Дякуємо жителям, які допомагають, відгукуються та упорядковують прилеглі території біля своїх будинків і кожному, хто зробив свій внесок у чистоту нашої громади!
Перемоги та миру нам та нашій Україні! Все буде Україна!