30 квітня День прикордонника України

Дата: 30.04.2023 12:36

День прикордонника в Україні відзначають 30 квітня щороку.

Тисячі чоловіків та жінок у лавах Державної прикордонної служби самовіддано воюють з російською ордою на передовій, а також забезпечують безпеку країни на різних ділянках кордону.

Завдяки їм ми щодня стаємо ближчими до нашої спільної мети – Перемоги! Їхньою силою духу захоплюється не лише Український народ, а й увесь світ.

Саме прикордонники першими прийняли удар російської армії, вистояли і продовжують далі битися за незалежність.

Усі ми віддаємо данину шани всім хлопцям і дівчатам, які поклали життя за Україну. Усім тим, хто продовжує битися з агресором за наше світле майбутнє. Кожен з них Герой і завдяки їхній самопожертві наша держава залишається вільною.

Ми завжди будемо пам’ятати імена всіх полеглих прикордонників, адже Україна протистоїть агресії росії вже понад 9 років. Їхні подвиги і пам’ять про них житимуть вічно.

Російське зло має залишити нашу землю, щоб нарешті настав мир, щоб у спокої зростали наші діти.

Українські прикордонники були, є і залишаються надійними захисниками України.

Бажаємо всім незламності духу, сил, витримки, міцного здоров’я, подальших професійних успіхів та миру!

Разом до Перемоги!

Слава прикордонникам України!

Слава Україні та всьому Українському народу!