Мамаївська громада

Чернівецька область, Чернівецький район

До уваги жителів громади!

Дата: 11.07.2023 12:23
Кількість переглядів: 42

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічнуоцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території щодо можливості розміщення складу для зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарської техніки на земельній ділянці 

площею 0.5389 га, кадастровий номер 7322586500:03:002:0753 в с. Мамаївці 

Чернівецького району Чернівецької області»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

   Детальний план території щодо можливості розміщення складу для зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарської техніки на земельній ділянці площею 0.5389 га, кадастровий номер 7322586500:03:002:0753 в с. Мамаївці Чернівецького району Чернівецької області.

   Мета ДПТ: забезпечення комплексності забудови території;деталізації планувальної структури території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту; уточнення меж всіх обмежень у використанні земель згідно із законодавством, державними будівельними нормами, санітарно-гігієнічними нормами, спеціальною документацією; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки; визначення містобудівних умов та обмежень; обгрунтування можливості розміщення сільськогосподарського підприємства.

   На основі комплексної оцінки території з врахуванням раніше розробленої містобудівної документації, рішення Мамаївської сільської ради даним детальним планом території прийняті рішення, щодо комплексного розвитку території проектування із розміщенням сільськогосподарського підприємства. Передбачаєтьсябудівництво двох складів для зберігання сільськогосподарської продукції

площею 1200 м2. Також в межах ДПТ передбачаються адміністративні та побутові приміщення які будуть використовуватися як складова частина сільськогосподарського підприємства.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

  Мамаївська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійсненняпроцедури:

   Громадське обговорення починається з 05-го липня 2023 року і триватиме по 03-тє серпня 2023 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

   Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

   Громадські слухання відбудуться 04-го серпня 2023 року об 10:00 в приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці. 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

   Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщеніна веб-сайті Мамаївської сільської ради - https://mamaivska-gromada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

   Мамаївська сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59343, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156 

   Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 05-го липня 2023 року по 03-тє серпня 2023 року.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

   Проведення транскордонних консультацій не потребує.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь