Допомога МАМАЇВСЬКОЇ територіальної громади жителям Херсонщини

Дата: 27.11.2023 13:52

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Допомога МАМАЇВСЬКОЇ територіальної громади жителям Херсонщини — це прояв співпраці та турботи місцевого населення. Допомога жителів громади та влади спрямовані на розвиток регіону, надання підтримки в ускладнених ситуаціях та формування взаємодопомоги для зміцнення соціального та економічного благополуччя Херсонщини.

Спільними зусиллями жителів сіл Драчинці, Нові Драчинці, Дубівці,Глиниця, зібрана допомога прибула до Херсонщини.

Дана поїздка була організована за підтримки старости Івана Михайловича Прокопця.

Особлива подяка нашим волонтерам - Андрію Васильовичу Піцю, Василю Мирославовичу Кушніру та Андрію  Захаровичу Венгринюку - який допоміг з одягом та транспортом.

Жителі Херсонщини отримали продукти харчування, солодощі та смаколики, які щиро передали їм жителі громади.

Слова подяки лунали до всіх благодійників, люди раділи підтримці та допомозі!