Мамаївська громада
Чернівецька область, Чернівецький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проведення агрофоруму «FIT for Ukraine Буковина

Дата: 04.04.2024 09:01
Кількість переглядів: 228

Фото без опису

☝🏻12 квітня 2024 року в м. Чернівці заплановано проведення агрофоруму «FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів», основною метою якого є висвітлення та обговорення ключових етапів постачання плодоовочевої продукції від виробника до кінцевого споживача (вирощування, зберігання, переробка, транспортування та збут).

‼️Цей форум організовує Чернівецька обласна державна адміністрація спільно з  урядовим офісом залучення підтримки інвестицій UkraineInvest Проєктом USAID «Інвестиції стійкості бізнесу» в рамках серії галузевих аналітичних заходів Інвесторів,зацікавлених відновленні України, Ukraine та для  у FITfor .

☑️З початком повномасштабного російського вторгнення на території України частину ланцюгів постачання було розірвано чи зруйновано, однак наші підприємства знаходять шляхи, як розвиватися, і такий захід допоможе відшукати нових надійних партнерів та інвесторів і спільно розвивати бізнес в майбутньому.

☑️Передбачено, що в рамках заходу фермерські господарства, переробні підприємства, виробники готових продуктів та компанії, які продають агропродукти на поличках національного та міжнародного рітейлу, а також представники громад, органів влади, урядових організацій, експертного середовища поділяться найкращими практиками,налагодять  діалог,  співпрацю та комунікацію.

‼️Також, у форумі візьмуть участь представники Польського агентства з інвестицій та торгівлі (PAIH), польських та румунських підприємств, які працюють в галузі переробки плодоовочевої продукції, іноземні компанії, які зацікавлені в інвестуванні в Україну.

☝🏻У рамках заходу буде організовано EXPO-зону, де підприємства матимуть можливість представити свою продукцію та послуги, що водночас стане дієвим інструментом для просування товарів і послуг на зовнішні ринки і майданчиком для встановлення взаємовигідних контактів між потенційними бізнес-партнерами.

☑️Окрім того, у рамках форуму буде проведено зустрічі й переговори у форматі В2В між представниками українського, польського та румунського бізнесів.

✅Запрошуємо бажаючих взяти участь у цьому заході, а також долучити до участі суб’єктів господарювання громади, які займаються вирощуванням, зберіганням та переробкою плодоовочевої продукції.

❗️Для можливості участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням http://surl.li/rtign до 8 квітня 2024 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних