День вшанування памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2024 08:30

🕯️4 червня - День вшанування памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

◼️Російська федерація систематично порушує міжнародне гуманітарне право та правила ведення війни, що призведе до визнання російської агресії в Україні актом геноциду проти української народу.

◼️Найстрашніше те, що держава-терорист, росія, забирає життя у тих, хто навіть не встиг його сповна почати — в дітей. Ворожі ракети й снаряди, свідомо націлені проти мирного населення, відбирають у нас майбутнє. Сотні маленьких українців мали змінити цей світ! Їх передчасно обірвані життя — наш вічний біль.
Їх непрожиті долі — вічна мука їх рідних та близьких.

◼️Збройні сили України роблять все, щоб ця жахлива статистика не зростала та, щоб у дітей було спокійне майбутнє.

◼️Ми вічно памʼятатимемо усіх, а особливо — маленьких українців, життя яких передчасно обірвала росія.  Маємо зробити усе, аби зупинити ворога, вигнати його геть з нашої землі й гідно вшанувати памʼять кожного і кожної, чиє життя, на жаль, уже не повернути.

🇺🇦Вічна памʼять дітям, загиблим в наслідок збройної агресії рф проти України.

голова Мамаївської територіальної громади

Наталія КАТРЮК