Вічна пам’ять герою

Дата: 10.06.2024 15:10

✝️Сумна звістка про смерть     нашого земляка

ПОЛЯКОВА МАКСИМА  ВʼЯЧЕСЛАВОВИЧА 🇺🇦

вкотре сколихнула МАМАЇВСЬКУ територіальну громаду. Невимовний біль охоплює серце кожного її мешканця.

◼️Наш Герой ,  житель села Стрілецький Кут, МАКСИМ  ВʼЯЧЕСЛАВОВИЧ народився  5 квітня 1984 року.

☦️Загинув 9 червня 2024 року. Він поклав життя, поблизу населеного пункту Веселе, Бахмутського району, Донецької області,  захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

🇺🇦Герой до останнього  залишався вірним військовій Присязі та Українському народу. За час проходження служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони, користувався авторитетом серед побратимів. Мав високий рівень мотивації до військової служби.

☦️ІНФОРМАЦІЯ, ЩОДО ЗУСТРІЧІ ТА ПОХОВАННЯ ВОЇНА!

У середу 12 червня 2024 року, орієнтовно з 9.30-10.00 год. ( вразі зміни, додатково повідомимо ) траурний кортеж буде рухатись по маршруту Чернівці -Біла- Стрілецький Кут - до каплички «Загиблим Воїнам»(біля школи).

✔️Похорон відбудеться у середу 12 червня 2024 року , о 11 год в селі Стрілецький Кут.

✝️Чин похорону пройде у Церкві св. Іллі. Настоятель храму - протоієрей Ярослав Вовкович.

☦️ Жителі Мамаївської  територіальної громада та голова Наталія Миколаївна КАТРЮК висловлюють щирі співчуття родині полеглого ГЕРОЯ, усім рідним і близьким загиблого. Вклоняємося нашому воїну – захиснику. Ми завжди будемо пам'ятати і шанувати його подвиг.

Вічна і світла пам’ять 🇺🇦 МАКСИМУ ВʼЯЧЕСЛАВОВИЧУ ПОЛЯКОВУ.