Дата: 06.06.2024 17:45

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

ВІДЕО НА ЮТУБ КАНАЛІ:

💫Пікнік для дітей: Спільний захід ГО «Мрії особливих дітей» та КУ ЦКРОІ «Допомога життю».

♦️Батьки дітей із громадської організації «Мрії особливих дітей» разом з вихованцями установи КУ ЦКРОІ «Допомога життю» Мамаївської сільської ради організували захоплюючий відпочинок на локації «Найкращий пікнік» біля мальовничої річки Прут.

💫Цей захід мав на меті не лише подарувати дітям радість та позитивні емоції, але й зміцнити соціальні зв’язки між родинами, сприяти інтеграції та взаємопідтримці.

♦️Організатори ретельно підійшли до планування заходу, враховуючи всі потреби та побажання учасників. Було обране безпечне та комфортне місце біля річки Прут, що ідеально підходило для активного відпочинку на свіжому повітрі.

♦️Для дітей були підготовлені різноманітні ігри та розваги, включаючи спортивні змагання, творчі майстер-класи та інтерактивні заняття. Батьки активно долучалися до проведення заходів, створюючи атмосферу дружби та підтримки.

♦️Всі учасники могли насолоджуватися смачними стравами та напоями, підготовленими з любов'ю!

♦️Захід пройшов успішно, подарувавши дітям та їхнім батькам море позитивних емоцій та незабутніх вражень. Це був чудовий приклад того, як спільні зусилля можуть зробити життя дітей яскравішим і радіснішим.

♦️Такі заходи не тільки допомагають дітям відчути себе частиною дружньої спільноти, але й сприяють підвищенню рівня інклюзивності в суспільстві.