Чернівецька торгово-промислова палата організовує презентацію румунської компанії LOREDO

Дата: 13.06.2024 11:10

🇷🇴21 червня 2024 року Чернівецька торгово-промисловапалата організовує презентацію румунської компанії LOREDO, яка пропонує широкий спектр виробничих ліній з переробки фруктів та овочів для малого і середнього бізнесу, а також послуги з їх подальшого експлуатаційного обслуговування.

♦️Захід орієнтований на бажаючих розпочати власну справу, а також тих представників малого і середнього  бізнесу області, хто прагне розширити виробництво та урізноманітнити асортимент продукції.

♦️Компанія LOREDO пропонує рішення для виробництва та переробки зернових культур, а також натуральних фруктових соків, джемів, підготовки овочів для продажу, виробництва пива та витяжки з ароматичних рослин.

♦️Компанія продає як повні виробничі лінії, так і окреме обладнання провідних європейських виробників для переробки фруктів та овочів: преси, дробилки,соковижималки, електронасоси, пастеризатори, розливне обладнання, пивне обладнання, фільтра і фільтрувальні картриджі та інше.

✅LOREDO просуває технологічний прогрес та розвиток інноваційного мислення в сільському господарстві.

❗️Заявки на участь у презентації приймаються до 17 червня2024 року за  ☎️тел. 0505278927

З повагою Чернівецька ТПП