Пам’ятайте: дбати про безпеку дітей – це обов’язок батьків !

Дата: 03.07.2024 09:15

🛤️На території Мамаївської територіальної громади наявні залізничні колії, по яких проходить рух залізничного транспорту.

🚊Для того, аби не зазнати травматизму на залізничному транспорті варто знати та дотримуватися правил поведінки на залізничних об’єктах та поблизу них.

♦️Внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу люди отримують травми різного ступеня важкості. Більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті!

❗️Це дуже серйозна проблема. Травми на залізниці можуть бути особливо небезпечними для дітей!

♦️Щоб зменшити кількість таких випадків звертаємося до батьків та опікунів: поясніть своїм дітям небезпеку гри поблизу залізничних колій, адже останнім часом на залізничному транспорті почастішали випадки травмування неповнолітніх віком до 16 років унаслідок наїзду рухомого складу й ураження електричним струмом.

☝🏻Щоб уникнути травматизму, розкажіть своїм дітям про небезпеку зачепінгу, забав на рухомому складі та об’єктах залізничної інфраструктури. ❗️Наголосіть на тому, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки, де легковажність, необачність і нехтування правилами безпеки часто мають непоправні трагічні наслідки. ❗️Навчіть дітей безпечній поведінці на залізничному транспорті, виховуйте їх власним прикладом.

♦️Пам’ятайте: дбати про безпеку дітей – це обов’язок батьків ! І нехай літо та літні канікули будуть часом без нещасних випадків з дітьми на залізниці.