До уваги мешканців Мамаївської територіальної громади!

Дата: 04.07.2024 09:35

До уваги мешканців Мамаївської територіальної громади ❗️

♦️Білолуцька селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області висловлює свою повагу та звертається до жителів Мамаївської територіальної громади з наступним проханням.

❗️Сьогодні ведуться запеклі бої за звільнення Луганської області від російських окупантів. Збройні Сили України титанічними зусиллями відвойовують кожен клаптик окупованої землі. Маємо надію, що територія Білолуцької селищної територіальної громади , яка знаходиться на самому кордоні з російською федерацією, скоро буде звільнена.

На жаль, в ході бойових дій вже зруйнована велика кількість приватних домогосподарств. Розуміючи, що до їхнього завершення руйнації продовжаться, виникає гостре питання щодо тимчасової евакуації жителів Білолуцької СТГ до інших регіонів України❗️

☝🏻❗️Мамаївська сільська рада просить небайдужих  мешканців  громади,   надати інформацію про вільні житлові приміщення на території громади для можливості проживання жителів Білолуцької СТГ.

📌Якщо Ви готові надати житло звертайтесь до представника Мамаївської сільської ради за

номером  телефону : ☎️0999617760 – Світлана Іванівна.