Роботу служби у справах дітей обговорили під час наради у Чернівецькій ОВА

Дата: 04.07.2024 15:54

Фото без описуФото без описуФото без опису

☝️Роботу служб у справах дітей за І півріччя 2024 року обговорили під час наради у Чернівецькій ОВА.

✅Участь в нараді брала начальник служби у справах дітей  Мамаївської сільської ради Наталія ЛІСКА.

✔️Зокрема, мова йшла про важливість створення патронатних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в громадах задля забезпечення права дитини на виховання в сімейному середовищі, також створення в громадах центрів надання соціальних послуг та введення посад фахівців із соціальної роботи.

🧒Крім того, присутні обговорили необхідність проведення детального аналізу становища дітей та сімей зі дітьми в територіальних громадах.

❗️Першочерговим та нагальним питанням зараз є влаштування дітей, які перебувають в закладах інституційного догляду, в сімейні форми виховання.

📍На даний час в області функціонує 10 патронатних сімей, 15 дитячих будинків сімейного типу, 52 прийомні сім’ї. Ще з 2 сім’ями патронатних вихователів буде підписано договір.