День попкорну та кіно: як ми зробили його веселою традицією

Дата: 09.07.2024 17:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Відео за посиланням:

📽️Вихованці КУ ЦКРОІ «Допомога життю» Мамаївської сільської ради та ГО «Мрії особливих дітей» щотижня дивляться мультики та кіно у своєму кафе «Горнятко».

💫🎞️Є щось магічне у поєднанні хорошого фільму та миски попкорну. Незалежно від того, комедія це, драма чи мультфільм, без цієї хрусткої, солоної смакоти перегляд не буде повним.

🍿От і сьогодні всі смакували класичний попкорн,яким пригостив давній друг з Німеччини, пан Клаус Престеле та дивилися фільм «Володар перснів».

🔸У сучасному швидкоплинному світі як ніколи важливо проводити якісно час зі своїми близькими.

🔹День попкорну та кіно – це простий і доступний спосіб зібратися разом. Це не просто перегляд фільму, це створення незабутніх спогадів, зближення через спільні переживання та насолода від компанії один одного.

🔸Це гарна  можливість бути як у кінотеатрі та переглядати фільми.