Центр надання адміністративних послуг Мамаївської сільської ради

16 серпня 2019 року у смт. Лужани Мамаївської ОТГ Чернівецької області відкрився ЦНАП. Він надає мешканцям громади більше 100 видів адміністративних послуг, включно з найнеобхіднішими в ОТГ: видача паспортів, нотаріальні послуги, пенсійні послуги, земельні послуги, послуги місцевого значення, реєстрація бізнесу та нерухомості.

«Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Мамаївської сільської ради ОТГ є структурним підрозділом виконавчого комітету Мамаївської сільської ради ОТГ, в якому надаються адміністративні послуги.

ЦНАП у своїй діяльності керується: Конституцією України, Законами України: «Про місцеве самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про службу в органах місцевого самоврядування», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Мамаївської сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями голови, Положенням про «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Мамаївської сільської ради та іншими нормативно-правовими актами.