Сектор містобудування та архітектури

Юридична адреса:  с. Мамаївці, вул. Шевченка, 91

Контактний телефон: +380506071042

Електронна адреса:  sektorma.msr@gmail.com

Основними завданнями сектору містобудування та архітектури є:

• забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Мамаївської сільської ради;
  • аналіз стану містобудування на території сільської ради, організація розроблення та оновлення містобудівної документації;
  • забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, регіональних правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією;
  • координація діяльності суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території сільської ради, поліпшення їх архітектурного вигляду;
  • участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до Мамаївської сільської ради пропозиції з цих питань.

Послуги, які надаються сектором:

1.       Ведення обліку забезпеченості містобудівною документацією населених пунктів на території Мамаївської сільської  ради, внесення пропозицій селищній раді щодо необхідності розроблення та коригування відповідної містобудівної документації.

2.   Розгляд у випадках, встановлених законодавством, пропозицій суб'єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, розробка та подання до виконавчого комітету Мамаївської сільської   ради висновків з цих питань.

3. Розробка і подання до сільської ради пропозиції щодо розміщення, будівництва житлово-цивільних, комунальних, промислових та інших об'єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розгляд і погодження проектів конкретних об'єктів архітектури та надання замовникам висновків щодо їх затвердження.

4.  Організація в порядку, визначеному чинним законодавством, створення і оновлення топографічних планів, призначених для складання генеральних планів ділянок будівництва об'єктів архітектури, підземних мереж і споруд, прив'язки будівель і споруд до ділянок будівництва, а також вирішення інших інженерних питань.

5.   Надання в установленому законодавством порядку містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва.

6.   Надання забудовникам, визначеної законодавством документації (будівельні паспорта) на будівництво та реконструкцію індивідуальних житлових будинків, садових будинків, господарських будівель на території Мамаївської сільської ради.

7.  Надання паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

8. і інші.

Сектор у своїй  діяльності  керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами міністерств та відомств, рішеннями сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови.