Центр культури та дозвілля Мамаївської сільської ради

Рішенням ІІІ ceciї восьмого скликання Мамаївської сільської ради від 4 лютого 2021 року №202-3/21 в Мамаївській територіальній громаді створено комунальний заклад Центр культури та дозвілля. Директором призначено Ярослава Захарійовича Венгринюка.

Венгринюк Ярослав Захарійович

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ» МАМАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (далі - КP ЦКД) є неприбутковим комунальним закладом культури Мамаївської сільської ради, діяльність якого спрямована на збереження та розвиток народної творчості, аматорського мистецтва, проведення культурно-масових та дозвіллєвих заходів, координацію діяльності закладів культури та творчих колективів Мамаївської сільської ради, формування нового культурно-мистецького середовища, створення умов для розвитку творчих здібностей, спілкування, відпочинку, розваг, відновлення духовних і фізичних сил на основі вивчення культурних запитів та інтересів різних категорій населення.

КЗ ЦКД утворюється на основі об’єднання закладів культури, які належать до базової мережі Мамаївської сільської ради та бібліотек.

Основними завданнями КЗ ЦКД є:

- сприяння процесам відродження і розвитку національної культури та культур інших національних груп, що проживають на території ОТГ;

- задоволення культурно-дозвіллєвих потреб населення;

- розвиток усіх видів та жанрів самодіяльної народної творчості, аматорського та сучасного мистецтва, народних художніх промислів в ОТГ;

- створення умов для індивідуальної та колективної народної творчості в усьому різноманітті її видів та жанрів, розкриття творчих здібностей населення;

- реалізація прав населення на свободу літературної і художньої творчості, забезпечення доступності усіх видів культурних послуг та культурної діяльності для кожного жителя ОТГ;

- підтримка соціально важливих культурно-творчих, пізнавально -розважальних, художньо-естетичних ініціатив;

- впровадження нових форм організації дозвілля відповідно до потреб населення;

- вироблення та запровадження нових моделей культурного обслуговування населення;

-  комплексний підхід до формування розумових і фізичних здібностей особистості, вдосконалення фізичної та психологічної підготовки до активного життя, професійної діяльності на принципах індивідуального підходу.

- забезпечення розвитку платних послуг за рахунок розширення їх сфери з використанням прогресивних форм організації цих послуг і сучасних технічних засобів дозвілля.