Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища») проекту «Детальний план території щодо розміщення мийки самообслуговування та СТО на земельній ділянці  площею 0.4520 га, кадастровий номер 7322583200:02:001:0110 в с. Дубівці, Чернівецького району, Чернівецької області»

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення мийки самообслуговування та станції технічного обслуговування автомобілів.

В межах території ДП передбачається розміщення мийки самообслуговування на 4 пости та станції технічного обслуговування автомобілів на 4 пости.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області

2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 23-го липня 2021 року і триватиме до 21-го серпня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 25-го серпня 2021 року об 10:00 в приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у       складі   проекту   містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Мамаївської сільської ради - https://mamaivska-gromada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya-ta-strategichna-ekologichna-ocinka-seo-23-24-25-20-05-2021/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Мамаївська сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59343, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 23-го липня 2021 року по 21-ше серпня 2021 року. Пропозиції подані після встановленого строку не розглядаються.