Перший паспорт в 14 років

yesЯкщо тобі виконалося 14 років, ти вже можеш подати заяву до ЦНАПу на отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Тож, що для цього потрібно?

Пакет документів:

• довідку форми №13 (її попередньо можна отримати тут же ж у ЦНАПі);
  • свідоцтво про народження;
  • українські паспорти батьків (обов’язково один оригінал, інший паспорт може бути копія 1,2, 3 сторінка, та сторінка прописки);
  • ідентифікаційний код (за наявності), якщо ж його немає, але ви хочете його отримати, у ЦНАПі діє послуга ID-14, скориставшись якою ви можете отримати ідентифікаційний код. Однак, слід пам’ятати, що ця послуга надається у ЦНАПі тільки для тих, хто ще взагалі не має присвоєного ідентифікаційного кода.

Тож, берете з собою  одного з батьків, пакет документів і крокуєте до ЦНАПа. Оформити свій перший паспорт громадянина України  ви можете від 14 до 18 років - БЕЗКОШТОВНО!

Ця послуга у Мамаївському ЦНАПі надається виключно для жителів Мамаївської громади.