Інформаційна картка соціальної послуги "Екстрене(кризове) втручання"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

соціальної послуги – «ЕКСТРЕНЕ (КРИЗОВЕ) ВТРУЧАННЯ   »

Надавач соціальних послуг: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради

Адреса: с. Мамаївці, вул. Шевченка,91

Електронна пошта: mam_soccentr1512@gmail.com

Режим роботи установи:  Пн. - Пт.   з 8.30 до 17.30

Сб. Нд. – вихідний

Перерва: 13.00 – 14.00

Назва соціальної послуги: соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах

Зміст соціальної послуги: перша психологічна допомога; консультування; інформування; представництво інтересів; допомога в організації отримання безоплатної правової, невідкладної медичної допомоги, притулку тощо.

Місце надання соціальної послуги: за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (в тому числі вдома);у приміщенні надавача соціальних послуг;за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами місця проживання та приміщення надавача соціальних послуг, у тому числі на вулиці.

Строк надання соціальної послуги: екстрено/кризово, одноразово

Час надання соціальної послуги: протягом робочого часу надавача соціальних послуг

Умови надання соціальної послуги:  за рахунок бюджетних коштів.

Категорії отримувачів соціальної послуги: особи, постраждалі від домашнього насильства; особи, постраждалі від торгівлі людьми; особи, яким завдана шкода пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією.

Порядок отримання соціальної послуги:

Звернення/повідомлення щодо отримання соціальної послуги здійснюється в усній або письмовій формі до структурного підрозділу Мамаївської сільської ради, з питань соціального захисту населення(безпосередньо до центру надання соціальних послуг при разовому кризовому консультуванні)

Перелік документів необхідних для отримання соціальної послуги:

- заява/звернення потенційного отримувача соціальної послуги;

-заява/звернення особи (осіб), якій (яким) стало відомо про кризову ситуацію, повідомлення про особу, яка постраждала від насильства в сім’ї;

-заява/звернення служб (медичних, правоохоронних, соціальних), державних та громадських організацій про кризову ситуацію, зокрема, що виникла внаслідок вчинення насильства в сім’ї.

- копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, яка потребує надання соціальних послуг;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові та мають про це відмітку в паспорті);

Правові підстави для надання соціальних послуг:

Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 №2671-VIII, Постанови КМУ від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (зі змінами) та від 03.03.2020 №177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», Державний стандарт соціальної послуги кризового та екстреного втручання затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 01.07.2016 № 716, положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Мамаївської сільської ради», затверджене рішенням XVII сесії VIII скликання Мамаївської сільської ради від 15.12.2022р

Підстави для відмови та/або припинення надання соціальної послуги:

Суб’єкт, що надає соціальну послугу, може відмовити отримувачу соціальної послуги у її наданні, якщо суб’єкт не в змозі задовольнити потреб отримувача соціальної послуги.

Відмова повинна супроводжуватися письмовим поясненням причин і довідковою інформацією про можливість отримати цю послугу в іншого суб’єкта, що надає соціальні послуги.

Не може бути відмовлено у наданні або припинено надання соціальних послуг особі у разі загрози її життю чи здоров’ю, домашнього насильства, насильства за ознакою статі або жорстокого поводження з дитиною.