Відділ з питань соціального захисту населення

Відділ з питань соціального захисту населення є структурним підрозділом апарату виконавчого комітету Мамаївської сільської ради.

Юридична адреса:  59343, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 91

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця – 08.30 -17:30

Обідня перерва – 13:00 -14:00

Контактий телефон:  +38(066)-4762-488

Електронна адреса:  Otg59343@gmail.com

Основні завдання відділу:

забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

Відділ забезпечує:

- виконання на території Мамаївської територіальної громади повноважень, установлених законодавством України у сфері соціального захисту працюючого населення, захисту прав та реалізації соціальних гарантій, визначених законодавством України для окремих категорій населення, у тому числі ветеранів війни та праці, жертв політичних репресій та нацистських переслідувань, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; з питань поліпшення становища сімей, попередження насильства в сім'ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, організацію оздоровлення дітей пільгових категорій.

Послуги, які надаються: консультація громадян з приводу оформлення соціальних допомог, пільг, житлових субсидій;

Прийому документів для призначення:

- усіх видів соціальної допомоги;

- пільг на житлово-комунальні послуги;

- житлових субсидій.

БЛАНКИ та зразки документів для отримання усіх видів соціальних допомог

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА, зразки Заяви про призначення та надання житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії, за новими формами та зразки їх заповнення, доступні за посиланням:  https://nssu.gov.ua/storage/app/sites/22/subsidii/zrazok.pdf

Заява на призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Деларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги

Заява на призначення на надання житлової субсидії

Деларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Заява на призначення пільг та декларація про доходи сім'ї пільговика

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

Програму житлових субсидій було започатковано у 1995 році рішенням Уряду України для допомоги малозабезпеченим родинам в оплаті житлово-комунальних послуг. Вже більше двадцяти років ця програма залишається головним механізмом соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Хто має право на отримання допомоги

За який період враховуються доходи

Розрахунок розміру субсидії

На які послуги надається субсидія