Мамаївська громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Інформаційна картка соціальної послуги "Представництво інтересів"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

соціальної послуги – «ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ»

Надавач соціальних послуг: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради

Адреса: с. Мамаївці, вул. Шевченка,91

Електронна пошта:  mam_soccentr1512@gmail.com

Режим роботи установи:  Пн. - Пт.   з 8.30 до 17.30

                                               Сб. Нд. – вихідний

                                               Перерва: 13.00 – 14.00

Назва соціальної послуги:   ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ

Зміст соціальної послуги: - Надання допомоги особам, сім’ям, окремим соціальним групам,  які перебувають у складних життєвих обставинах, шляхом здійснення заходів, спрямованих на подолання/ пом’якшення складних життєвих обставин, згідно з визначеними потребами. Зміст і обсяг соціальної послуги для кожного її отримувача визначаються залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги з урахуванням спеціалізації суб’єкта, що надає соціальну послугу, та зазначаються в договорі про надання соціальної послуги.

Місце надання соціальної послуги:

- за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг(вдома);

- в приміщенні надавача послуги.

Строк надання соціальної послуги:  одноразово/тимчасово, індивідуально для кожного отримувача залежно від його потреб та узгоджується з отримувачем соціальної послуги та/або його законним представником після комплексного визначення стану індивідуальних потреб і зазначається в договорі про надання соціальної послуги.

 Виняток становлять отримувачі соціальної послуги з числа дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, влаштованих до закладу соціального захисту дітей).

Час надання соціальної послуги: протягом робочого часу надавача соціальних послуг

Умови надання соціальної послуги:    Безоплатно

Категорії отримувачів соціальної послуги: 

-особа/ сім’я, у тому числі прийомна, дитячий будинок сімейного типу;

- сім’я опікунів, піклувальників;

- окрема соціальна група, які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров’я, соціальним становищем, життєвими звичками і способом життя;

-особа, яка постраждала від торгівлі людьми, особа, яка постраждала від насильства у сім’ї, та потребує надання соціальної послуги.

 

Порядок отримання соціальної послуги:

- для отримання соціальної послуги особа або її законний представник, звертається до Відділу соціального захисту населення Мамаївської сільської ради із заявою про надання соціальних послуг у письмовій формі разом з необхідними документами. Заяви з документами також можуть прийматися Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради, які потім передаються до відділу для подальшого прийняття рішення. На підставі отриманих документів відділ з питань соціального захисту населення приймає рішення про  надання соціальної послуги, та визначає умови її оплати, або відмовляє в наданні соціальної послуги. Потім рішення про надання соціальних послуг надсилається надавачу соціальних послуг (Центру), працівники якого  визначають ступінь індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг, складають індивідуальний план надання соціальних послуг та укладають договір про надання соціальних послуг, після чого починається надання соціальних послуг.

Перелік документів необхідних для отримання соціальної послуги:

-заява про надання соціального захисту;

- копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, яка потребує надання соціальних послуг;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові та мають про це відмітку в паспорті); -акт оцінювання потреби особи/сім’ї у соціальних послугах (за наявності)

Правові підстави для надання соціальних послуг:   -Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 №2671-VIII; - Постанови КМУ від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»; -Державний стандарт соціальної послуги представництво інтересів затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 30.12.2015 № 1261; Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Мамаївської сільської ради», затверджене рішенням XVII сесії VIII скликання Мамаївської сільської ради від 15.12.2022р.

 Підстави для відмови та/або припинення надання соціальної послуги:

Відсутність потреби у наданні соціальної послуги; відсутність матеріальної бази; наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стан гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання, грубе та принизливе ставлення до працівників надавача соціальної послуги.

Не може бути відмовлено у наданні або припинено надання соціальних послуг особі у разі загрози її життю чи здоров’ю, домашнього насильства, насильства за ознакою статі або жорстокого поводження з дитиною.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь