Мамаївська громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Інформаційна картка соціальної послуги "Соціальна інтеграція та реінтеграція"

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

соціальної послуги – «СОЦІАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ»

Надавач соціальних послуг: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради

Адреса: с. Мамаївці, вул. Шевченка,91

Електронна пошта:  mam_soccentr1512@gmail.com

Режим роботи установи:  Пн. - Пт.   з 8.30 до 17.30

                                               Сб. Нд. – вихідний

                                               Перерва: 13.00 – 14.00

Назва соціальної послуги:   СОЦІАЛЬНА ІННТЕГРАЦІЯ ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ

Зміст соціальної послуги:   -допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації;  - пред-ставництво інтересів; -допомога в оформленні документів;  -допомога в отриманні реєстрації місця проживання/перебування;  -сприяння в отриманні житла, працевлаштуванні тощо; надання психологічної підтримки;  -допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.


Місце надання соціальної послуги:

-в приміщенні центру надання соціальних послуг

 

 

Строк надання соціальної послуги:  тимчасово відповідно до законодавства.

Час надання соціальної послуги: протягом робочого часу надавача соціальних послуг

Умови надання соціальної послуги:    Безоплатно

Категорії отримувачів соціальної послуги:     Особи, які постраждали від торгівлі людьми, безпритульні діти; неповнолітні та молодь, які повернулися з місць позбавлення волі, ВПО, та військовослужбовці.

 

Порядок отримання соціальної послуги:

- для отримання соціальної послуги особа або її законний представник, звертається до Відділу соціального захисту населення Мамаївської сільської ради із заявою про надання соціальних послуг у письмовій формі разом з необхідними документами. Заяви з документами також можуть прийматися Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради, які потім передаються до відділу для подальшого прийняття рішення. На підставі отриманих документів відділ з питань соціального захисту населення приймає рішення про  надання соціальної послуги, та визначає умови її оплати, або відмовляє в наданні соціальної послуги. Потім рішення про надання соціальних послуг надсилається надавачу соціальних послуг (Центру), працівники якого  визначають ступінь індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг, складають індивідуальний план надання соціальних послуг та укладають договір про надання соціальних послуг, після чого починається надання соціальних послуг.

Перелік документів необхідних для отримання соціальної послуги

-звернення (заява) потенційного отримувача  соціальної послуги, його законного представника суб’єкту, що надає таку послугу.

- копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, яка потребує надання соціальних послуг;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові та мають про це відмітку в паспорті); -акт оцінювання потреби особи/сім’ї у соціальних послугах (за наявності)

Правові підстави для надання соціальних послуг:   -Закон України «Про соціальну роботу з дфтьми та молоддю»№2671-VIII від 17.01.2019

Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Мамаївської сільської ради», затверджене рішенням XVII сесії VIII скликання Мамаївської сільської ради від 15.12.2022р.

 Підстави для відмови та/або припинення надання соціальної послуги:

Відсутність потреби у наданні соціальної послуги; відсутність матеріальної бази; суб’єкт, що надає соціальну послугу, може відмовити отримувачеві соціальної послуги в її наданні, якщо напрям діяльності суб’єкта, що надає соціальні послуги, не відповідає визначеним індивідуальним потребам отримувача соціальної послуги; наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стан гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання, грубе та принизливе ставлення до працівників надавача соціальної послуги.

 

 Не може бути відмовлено у наданні або припинено надання соціальних послуг особі у разі загрози її життю чи здоров’ю, домашнього насильства, насильства за ознакою статі або жорстокого поводження з дитиною.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь