Інформаційна картка соціальної послуги "Консультування"

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

соціальної послуги – «КОНСУЛЬТУВАННЯ»

Надавач соціальних послуг: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради

Адреса: с. Мамаївці, вул. Шевченка,91

Електронна пошта:  mam_soccentr1512@gmail.com

Режим роботи установи:  Пн. - Пт.   з 8.30 до 17.30

Сб. Нд. – вихідний

Перерва: 13.00 – 14.00

Назва соціальної послуги: Консультування

Зміст соціальної послуги:

- допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої обставини; психологічне консультування ; надання інформації про соціально безпечну поведінку.

Місце надання соціальної послуги:

- за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг(вдома);

- напівстаціонарно в приміщенні надавача соціальної послуги;

- через мережу Інтернет, за допомогою засобів рухомого (мобільного), фіксованого зв’язку.

Строк надання соціальної послуги: тимчасово, одноразово,екстрено (кризово), довгострокове

Час надання соціальної послуги: протягом робочого часу надавача соціальних послуг

Умови надання соціальної послуги:    Безоплатно

Категорії отримувачів соціальної послуги: особи/сім’ї які перебувають у складних життєвих обставинах.

Порядок отримання соціальної послуги:

- для отримання соціальної послуги особа або її законний представник, звертається до Відділу соціального захисту населення Мамаївської сільської ради із заявою про надання соціальних послуг у письмовій формі разом з необхідними документами. Заяви з документами також можуть прийматися Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради, які потім передаються до відділу для подальшого прийняття рішення. На підставі отриманих документів відділ з питань соціального захисту населення приймає рішення про  надання соціальної послуги, та визначає умови її оплати, або відмовляє в наданні соціальної послуги. Потім рішення про надання соціальних послуг надсилається надавачу соціальних послуг (Центру), працівники якого  визначають ступінь індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг, складають індивідуальний план надання соціальних послуг та укладають договір про надання соціальних послуг, після чого починається надання соціальних послуг.

Перелік документів необхідних для отримання соціальної послуги:

-заява до структурного підрозділу Мамаївської сільської ради з питань соціального захисту населення (безпосередньо до центру надання соціальних послуг при разовому кризовому консультуванні)

- копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, яка потребує надання соціальних послуг;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові та мають про це відмітку в паспорті);

Правові підстави для надання соціальних послуг:   Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 №2671-VIII, Постанови КМУ від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (зі змінами) та від 03.03.2020 №177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», Державний стандарт соціальної послуги консультування затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2015 № 678, положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Мамаївської сільської ради», затверджене рішенням XVII сесії VIII скликання Мамаївської сільської ради від 15.12.2022р.

Підстави для відмови та/або припинення надання соціальної послуги:

відсутність матеріальної бази, наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стан гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання, грубе та принизливе ставлення до працівників надавача соціальної послуги.

Не може бути відмовлено у наданні або припинено надання соціальних послуг особі у разі загрози її життю чи здоров’ю, домашнього насильства, насильства за ознакою статі або жорстокого поводження з дитиною.