Видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Для отримання закордонного паспорту необхідно:

1. Подати до  Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) «Паспортний сервіс» необхідні документи:
  • заяву-анкету (друкується працівником, який приймає документи);
  • паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку);
  • свідоцтво про народження;
  • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати;
  • у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Подати заяву (Заява для оформлення паспорта особою, яка досягла 16-річного віку, подається особисто. Заява для оформлення паспорта особі, яка не досягла 16-річного віку, подається одним з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особисто або законним представником (згода іншого з батьків/опікунів не потрібна).

Під час оформлення заяви необхідно пройти процедуру сканування відбитків вказівних пальців рук. Сканування відбитків пальців рук дітей здійснюється з 12 років.

1. Перевірити правильність внесення персональних даних про себе до заяви-анкети, звертаючи при цьому особливу увагу на правильність написання транслітерації свого прізвища та імені (за умови надання підтверджуючих документів), та засвідчити власним підписом у заяві-анкеті правильність таких даних;
  2. Звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), центру обслуговування «Паспортний сервіс» та отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, надавши при цьому паспорт громадянина України.

enlightenedЗвертаємо Вашу увагу на те, що під час пандемії оформлення та видача документів здійснюється за місцем звернення особи!

Паспортний стіл у ЦНАП смт. Лужани працює за живою чергою без електронного запису!