На Буковині служба зайнятості у період локдауну працює у звичному режимі

Дата: 12.01.2021 20:45

У період посилених карантинних обмежень, які діють в Україні з 8 до 24 січня 2021 року, філії Чернівецького обласного центру зайнятості працюватимуть у звичному режимі.

Прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог, а саме:

• відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот;
  • під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;
  • працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.

Всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, можуть надаватися як безпосередньо у приміщеннях центрів зайнятості при особистому відвідуванні особи, так і засобами дистанційної комунікації (телефоном, електронною поштою тощо).

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви у такі способи:

• особисто, під час відвідування центру зайнятості;
  • через портал державних послуг «Дія», за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП).