Всеукраїнський стрілецький день

Дата: 23.04.2021 13:17

Сьогодні, 23 квітня 2021 року було проведено «Єдиний всеукраїнський стрілецький день».

Участь (згідно розпорядження Чернівецької районної державної адміністрації Чернівецької області №74-р від 20.04.2021 року «Про участь у проведенні Єдиного всеукраїнського стрілецького дня») у єдиному всеукраїнському стрілецькому дні прийняли військовозобов’язані органу місцевого самоврядування Мамаївської територіальної громади:

• заступник Мамаївського сільського голови  - Микола Бучацький;
  •  старости: Роман Унгурян (село Біла), Оксана Танасюк (сіл Глиниця, Коростувата), Іван Прокопець (сіл Драчинці, Нові Драчинці), Микола Орлецький (село Дубівці), Олексій Тащук (сіл Стрілецький Кут, Ревне, Бурдей);
  • Віктор Катрюк директор Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Метою проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» є:

• підвищення авторитету Збройних Сил України;
  • популяризація військових традицій і звитяг Українського народу;
  • сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві;
  • поглиблення теоретичних знань військовозобов'язаних, відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї, виховання у особового складу підрозділів територіальної оборони усвідомлення важливості виконання завдань, що стоять перед ними, патріотизму та наполегливості у освоєнні військових знань, згуртованості та злагодженості роботи при виконання поставлених завдань.