Вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

Дата: 02.05.2021 15:10

Дорогі жителі Мамаївської об’єднаної територіальної громади!

Великдень символізує духовне оновлення, пробудження почуттів людини, утвердження високих моральних цінностей. Нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! Нехай у день святої неділі торкнеться вас Господня благодать. Давайте спробуємо стати  добрішими до своїх близьких, до всіх людей, що нас оточують.  Нехай радість, милосердя огорнуть ваші серця, а Господь допомагає вам у всіх починаннях.

У цей радісний та величний час, упродовж Великодніх свят, ми неодноразово будемо повторювати “Христос Воскрес!” Тож нехай ця радісна звістка подарує усім нам щастя, мир, благополуччя, тепло і щедро обдарує міцним здоров’ям.

Від усієї душі бажаю Вам добробуту, злагоди в оселях і Божої ласки у добрих справах на благо нашої громади та України. Нехай неповторні Великодні передзвони наповнять ваші серця вірою, надією, любов’ю!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, Мамаївський сільський голова

Наталія Катрюк