Розпочато футбольний сезон

Дата: 12.05.2021 15:48

З настанням тепла та пом’якшенням умов карантину на Буковині, в нашій громаді активно проводилася роботи по підготовці стадіонів до початку футбольного сезону.

І вже з 21 квітня 2021 року розпочалися турніри Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2021 року «Перша ліга» гр. «Б».

ФК «Дубівці» стартував в с. Магала, «Сокіл» Драчинці в с. Рокитне, ФК «Лужани» приймав на своєму полі команду «Січ», а ФК «Мамаївці» СФК «Магала».

На жаль, старт для наших команд склався невдало, хоч гра команд заслуговувала на увагу.

Результати футбольних матчів:

• СФК «Магала» - ФК «Дубівці» - 3:0
  • ФК «Рокитне» -  ФК «Сокіл» Драчинці - 2:0
  • ФК «Лужани» - ФК  «Січ» - 0:2
  • ФК «Мамаївці» - СФК «Магала» - 2:8
  • ФК «Неполоківці» - ФК «Дубівці» - 2:1

ІІ тур розпочали в Ржавинцях, ФК «Січ» здобула перемогу у  ФК «Мамаївці» - 8:0. Остання гра ІІ туру - футбольне дербі, «гра сусідів» ФК «Сокіл» Драчинці - ФК «Лужани» закінчилася поразкою для ФК «Лужани». Приймали на своєму полі Драчинці та зіграли з перемогою 5:2.

Для любителів футболу повідомляємо, що ІІІ тур відбудеться  на вихідних, 15-16 травня 2021 р. (турнірна таблиця додається).