Вітання до Дня медичної сестри

Дата: 12.05.2021 16:27

12 травня в Україні відзначається Всесвітній день медичної сестри. Цей день святкують починаючи з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію - міжнародну раду медичних сестер.

Тож, з нагоди Вашого професійного свята, дорогі наші медичні сестри, прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за сумлінну працю, витримку, за вміння дарувати людям радість життя.

Сьогоднішній день - це своєрідне нагадування про важливість медсестринського фаху, адже медсестра - людина, яка окрім широких медичних знань, має безліч прекрасних якостей, найважливіша з яких - доброта. Професія медичної сестри - це щоденний, комплексний, постійний нагляд та турбота за станом здоров’я пацієнтів. Це людина, яка день за днем буде допомагати залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

У медичних закладах нашої Мамаївської ОТГ працюють 22 медичні сестри, які являються висококваліфікованими, досвідченими, професійними працівниками:

АЗПСМ «Мамаївська»

АЗПСМ «Глинницька»

• Кушнір Оксана Мирославівна
  • Скрипник Людмила Миколаївна

У цей день ми раді привітати вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви - добрі феї в білих халатах, рятівниці, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ просто не була б можлива. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет, хай завжди квітне серед вас, порозуміння, злагода й повага!

Хочемо побажати спокою в такій нелегкій праці, терпіння до вимогливих пацієнтів, уважного і відповідального ставлення до своєї справи. Легкості в руках, вдячних пацієнтів! Міцного здоровя! Спасибі вам!