Вітання з ювілеєм!

Дата: 16.05.2021 01:29

Фото без опису16 травня свій 90-літній ювілей відзначав житель села Стрілецький Кут Іван Васильович Волошин. Від імені Мамаївської територіальної громади привітати іменинника завітали Мамаївський сільський голова Наталія Катрюк, староста Стрілецько-Кутського старостинського кругу Олексій Дмитрович Тащук, депутати Тащук Сергій Вікторович, Галенчук Валерій Васильович, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Ігор Онуфрійчук, та працівники культури.

З нагоди такої поважної дати ювіляру було вручено подяку-вітання та грошову винагороду, за активну життєву позицію та патріотизм.

90 років - це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й  життєву мудрість та гордість за прожитий вік. Від щирого серця вітаємо іменинника! Майже століття життя позаду, тому хотілося б побажати сил і спокою, передати свій досвід онукам і правнукам, не здаватися і ще багато років прожити в мирі та злагоди, без горя та бід.