Унікальна зустріч музикантів і солістів відбулася 30 травня 2021 року в Лужанському Будинку культури

Дата: 30.05.2021 03:15

Фото без описуТворчий вечір музики 70-х, 80-х, 90-х років «Музико моя» відбувся в Будинку культури селища Лужани в неділю, 30 травня. Гостями  були, любимі нами,  вокально-інструментальні ансамблі такі, як «Данко» - керівник Іван Савчук, «Стожари» - керівник Григорій Михайлюк та «Зоряни» - керівник Віталій Григоращук. Колективи знову очарували хітами своєї молодості, перенесли глядачів спогадами у ті часи, кожен мав  нагоду зануритися в світ мелодій, котрі були популярними в різні епохи життя та  насолодитися чудовим концертом.

Фото без описуФото без опису

Учасники колективів розповідали життєві історії, жартували, зіграли на сцені по кілька пісень.

Фото без описуФото без опису

На жаль час вніс свої корективи та в цей вечір не всі музиканти, учасники легендарних гуртів, були присутні в залі, хтось вже давно мешкає за кордоном, а когось вже немає серед нас. Хвилиною мовчання вшанували поіменно тих учасників ВІА, які вже покинули це світ..

Антонюк Віктор

Боднарюк Євген

Винярчук Мирослав

Дутчак Ілля

Яблучкін Микола

Пентелюк Анатолій

Михайлюк Петро

Рокоча Євгеній

Сабіров Дмитро

Савка Микола

Гатрич Григорій

Цуцман Віктор

та солістка ВІА «Данко» Зоряна Мошук.

Також вітали музикантів та всіх присутніх своїми піснями запрошені виконавці Леся Равлюк, Любомир Равлюк та Ілля Богданюк.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Серед присутніх та почесних гостей на заході була голова Мамаївської територіальної громади Наталія Катрюк, яка подякувала музикантам та організаторам за такий чудовий, творчий вечір та вручила музикантам пам’ятні, іменні сувеніри.

Фото без описуФото без описуФото без опису

«Ви - ті, хто стоїть зараз на цій сцені є самородки, обдаровані Богом. Талант не зникає безслідно, він не згубився, а зберігся та навіть примножився. Минуло 40 років, а ви досі молоді, вас впізнають, вам аплодують, ви даруєте людям посмішки та радість. Велике спасибі за Ваш талант!» - привітала музикантів Наталія Катрюк.

Щиро дякуємо за організацію проведення та підтримку такого заходу: директору Будинку народної творчості та дозвілля смт. Лужани Дмитру Семеновичу, художньому керівнику Лужанського БК та ведучій сьогоднішнього свята -  Галині Семенович, директору КЗ «Центр культури та дозвілля» Ярославу Захарійовичу Венгринюку, Ігору Степі та Галині Михайлюк.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Спонсорами такого прекрасного дійства були:

• Гайдук Мар’ян Ярославович - заступник Мамаївського сільського голови;
  • Янко Іван Володимирович - власник ресторану Napolitana;
  • Дидилюк Вадим Ігорович - власник магазину фрукти-овочі.

Ця подія викликала багато позитивних емоцій, відвідувачі були під враженнями, які однозначно залишать слід в серцях кожного. Бажаємо музикантам міцного здоров’я, творчих успіхів та не полишати любимої справи, радувати нас і надалі!