Дата: 31.05.2021 11:06

Фото без описуФото без описуФото без опису

Закінчилася Всеукраїнська дитячо-юнацька, військово-патріотична гра «Сокіл (Джура)», яка проходила у закладах освіти Мамаївської сільської ради, а саме: Драчинецькому ОЗЗСО І-ІІІ ступенів (команда Побратими), Стрілецькокутському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів (команда Хортиця), Мамаївському НВК (Соколи), Лужанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів (команда Нащадки козаків) з 24 по 26 травня.
Члени журі, які оцінювали підготовку команд на кожному конкурсному випробуванні: Кадищук Юлія Михайлівна, Дорош Роман Ігорович та учителі шкіл: Якович Наталія Іванівна (Мамаївський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Манкиш Михайло Васильович (Драчинецький опрний ЗЗСО І-ІІІ ст.), Арійчук Мирослав Васильович (Лужанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького), Розенквіт Ірина Аркадіївна ( Лужанський ЗЗСО І-ІІІ ст.).
Переможцями І етапу гри стали учні Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, команда - Хортиця та саме вони представлятимуть нашу громаду на ІІ етапі гри, яка відбудеться 12-14 червня у місті Вижниця.
Вітаємо команду Хортиця з перемогою! Молодці! Так тримати! Також бажаємо гідно представити навчальний заклад на ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької,військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)».