«Рух - це здорово!» в Мамаївській громаді

Дата: 08.06.2021 19:34

Сьогодні, 8 червня 2021 року, в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту «Рух - це здорово!», започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в Лужанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся спортивний захід для школярів. Велика команда «Бункер» під керівництвом тренера та наставника Миколи Лабовського долучилася до Всеукраїнського масового заходу.

Традиційно, щороку з нагоди святкування Дня захисту дітей, Всесвітнього дня довкілля перший тиждень червня приурочений заходам, які проводяться під гаслом «Рух - основа життя і здоров'я»! Однією з основних ознак здорового способу життя є висока фізична активність - рух. Величезні можливості, закладені в організмі кожної людини, можуть бути реалізовані у здоров'я й активне довголіття тільки за умови постійних фізичних навантажень.

Дякуємо організаторам, діткам за участь та батькам. Навіть погода була сприятливою сьогодні, всі усміхнені, радісні та задоволені. Такі заходи покликані заохочувати учнів до занять фізичною культурою та спортом.

«Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація»! Тож будьмо всі здоровими!