ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Дата: 20.06.2021 11:56

Фото без описуШановні жителі Мамаївської територіальної громади!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят - Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Величне свято Святої Трійці надає всім нам силу жити, боротися зі злом, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню, якою ми прикрашаємо свої домівки, в них входить мир та висока Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.
Щиро вітаємо Вас зі Святою Трійцею, з Зеленими святами! Нехай Господь зішле на нашу Україну спокій та добро! Бажаємо зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!