ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 23.06.2021 11:58

4 липня о 10:30 год. в селі Стрілецький Кут Мамаївської територіальної громади відбудеться фестиваль «Коні мої, коні», який заснований місцевим підприємцем Сергієм Тащуком. Організаторами дійства є Мамаївська сільська рада та ГО «Буковинська громада».
У рамках заходу: виставка коней, збруї, національного одягу, показові виступи верхової їзди та кінні змагання - видовищне змагання сили та краси найблагородніших тварин. Також для гостей свята підготовлено концертну програму, за участі естрадних виконавців, танцювальних колективів, народно-аматорських колективів, фольклорних гуртів та хорів, театрального колективу. На наймолодших відвідувачів чекатимуть дитячі атракціони (батути, надувні гірки). Пригощатиме виїзна кухня!
Тож, запрошуємо буковинців та гостей краю на непересічну подію - фестиваль «Коні мої, коні», що вже традиційно збирає гостей, любителів коней на захопливе та колоритне свято.