Вітання з ювілеєм

Дата: 23.06.2021 16:16

Довгожителі - це жива історія нашого краю. Молоде покоління повинно пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.
Тож вже увійшло в традицію людей поважного віку, які віддали свої знання і вміння заради розвитку рідного краю, вітати з визначною датою, зробити для них невеличке свято, яких не так багато було в житті.
З ювілейним днем народження, поважним 90-річчям Боднара Василя Марковича, жителя села Бурдей приїхали привітати староста Стрілецько-кутського старостинського округу Олексій Тащук та працівник Народного дому Галина Василівна Якович. Гості вручили ювіляру подяку за активну життєву позицію та патріотизм та грошову винагороду.
Вітаємо та бажаємо Василю Марковичу міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості, добра, пошани від людей та уваги від близьких. Гості зичили ювіляру відзначити у широкому колі рідних ще й своє           100-річчя.
Многая літа!

.