МАМАЇВСЬКА ТГ: В селах громади облаштовують вуличне освітлення

Дата: 25.06.2021 11:29

Фото без описуЗовнішнє освітлення села є важливою та невід'ємною складовою інфраструктури Мамаївської ТГ. Правильно спроектоване освітлення вулиць - це, безумовно, комфорт і безпека жителів.
З метою забезпечення безпеки під час темної частини доби та економії електроенергії в селі Глиниця по вулиці Перемоги (шлях на Вижницю) додатково проведено 300 метрів кабелю живлення та замінено 30 старих ліхтарів на нові.
В селі Стрілецький Кут, по вулиці Центральній здійснено заміну старих ліхтарів на нові (сучасні) в кількості 30 шт. (лампи - 50).
В селі Мамаївці по вулицях Яворського та Запотічній встановлено опори та проведено нову лінію вуличного освітлення.
В селищі Лужани проведено освітлення території біля старого стадіону та здійснено доосвітлення в Лужанському парку.
Повідомляємо, що при проведенні монтажних робіт по встановленню нових ліній освітлення використовується сучасний та надійний ізольований кабель, що повністю унеможливлює випадки виникнення короткого замикання, особливо при сильному вітрі.