МАМАЇВСЬКА ТГ: Розпочалася інспекція дитячих майданчиків

Дата: 25.06.2021 11:33

Фото без описуЗ метою забезпечення належного утримання та безпечної життєдіяльності під час експлуатації дитячих ігрових майданчиків на території громади, було здійснено обстеження 19 майданчиків в населених пунктах Мамаївці, Лужани, Новий Киселів.
В результаті даної перевірки складено відповідні акти та зазначено, які з них потребують ремонту (заміни дерев’янних конструкцій чи фарбування елементів), а які знаходяться в аварійному стані та потребують негайного демонтажу (евакуювання), щоб уникнути травматизму дітей, адже безпека понад усе.
Також зазначаємо, що планується перевірка дитячих ігрових майданчиків у всіх населених пунктах громади. Таким чином, найближчим часом, будуть проведені роботи щодо відновлення та ремонту всіх дитячих майданчиків, які розміщені та території громади.