Як працюють дитячі садочки Мамаївської громади влітку

Дата: 01.07.2021 17:27

Для дитячих садків освітній процес є безперервним і триває протягом усього календарного року.  Протягом трьох літніх місяців освітній процес продовжується, проте у цей період збільшується час перебування дітей на свіжому повітрі. Перевага надається руховій, ігровій, художньо-естетичній діяльності.
У цей же період дитячі садки готуються до нового навчального року: впорядковують територію, роблять ремонти, оновлюють матеріально-технічну базу, переводять дітей до наступної вікової групи та набирають новеньких вихованців.
За інформацією відділу з питань освіти, культури, молоді та спорту сільської ради, повідомляємо, що заклади дошкільної освіти Мамаївської ТГ: Лужанський ЗДО, Мамаївський ЗДО, Драчинецький ЗДО, Стрілецько-кутський ЗДО, Глиницький ЗДО в літній період 2021 року працюють, створено чергові групи.
Режим роботи дитячих садочків: з 8:00 год. до 18:30 год. (10,5 годин).
З серпня 2021 року всі заклади дошкільної освіти нашої громади працюватимуть у звичному режимі.