Служба у справах дітей Мамаївської сільської ради інформує

Дата: 07.07.2021 08:43

06 липня 2021 року працівники служби у справах дітей Мамаївської сільської ради спільно із заступником Мамаївського сільського голови Мар’яном ГАЙДУКОМ провели перевірку умов проживання та утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають та виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, в дитячому будинку сімейного типу та дітей, з сімей, які потрапили в складні життєві обставини.
Перевірку проведено в 6 населених пунктах району: с. Біла, с. Стрілецький Кут, с. Бурдей, с. Глиниця, с. Дубівці, смт. Лужани. Всього охоплено 18 дітей.
В ході проведення рейду з біологічними батьками, опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями проведено бесіди, надано консультації з різних питань, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських та опікунських обов’язків та про відповідальність за неналежне використання коштів, які виплачуються на утримання дітей.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису