Мамаївська ТГ інформує: про весняний призов 2021 року

Дата: 14.07.2021 12:30

Призов на строкову військову службу регламентується Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», указом Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021, а також розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15.03.2021 року № 237-р «Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу».

Згідно із цими документами, на строкову службу призвані придатні за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, віком 18-27 років.

Так, Кіцманським об’єднаним районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Чернівецької області у квітні-червні 2021 року проведено призов та відправку до війська молодого поповнення. Термін військової служби для призовників становить 18 місяців, а для тих, хто здобув вищу освіту - 12 місяців.

З Мамаївської ТГ призвано та відправлено до лав Збройних сил України та інших військових формувань 12 чоловік. Серед молодих бійців:

1. Житар Юрій Віталійович, с. Мамаївці

2. Попадюк Максим Русланович, с. Глиниця

3. Боднарюк Іван Ярославович, с. Стрілецький Кут

4. Єрмілов Михайло Русланович, смт. Лужани

5. Завадюк Олег Олександрович, с. Біла

6. Каврацький Петро Євгенійович, с. Глиниця

7. Храпко Іван Сергійович, смт. Лужани

8. Гаврилюк Андрій Ярославович, с. Стрілецький Кут

9. Голодрига Олег Вікторович, с. Біла

10. Дорош Богдан Ігорович, с. Мамаївці

11. Савчук Богдан Миколайович, с. Стрілецький Кут

12. Скиданюк Богдан Мирославович, с. Стрілецький Кут

Служба в армії стане для призовників справжньою чоловічою школою мужності, стійкості, честі та совісті, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні Батьківщина довіряє нашим майбутнім військовослужбовцям - берегти мир і спокій рідної землі. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї - завжди почесно, гідно та благородно.

Бажаємо юним захисникам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.