ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА МАМАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.08.2021 08:57

В понеділок, 9 серпня 2021 року в залі засідань сільської ради,  під керівництвом голови Мамаївської сільської ради Наталії Катрюк було проведено нараду за участі заступників сільського голови, секретаря ради та керівників структурних підрозділів.
В ході проведення апаратної наради керівники структурних підрозділів доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.
Загалом, на нараді прозвучали актуальні питання, серед яких: питання благоустрою, соціальні питання (оздоровлення дітей, про роботу таборів), про роботу Служби у справах дітей, питання освіти, про підготовку до святкування 30-річниці Дня Незалежності України в громаді, тощо.
За результатами наради сільським головою надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.