Привітання Мамаївського сільського голови з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 09:03

Шановні жителі Мамаївської сільської територіальної громади!

Вітаю вас з 30-ою річницею Незалежності України!
Україна - вільна та незалежна країна з багатовіковою історією. За 30 років незалежності наша держава подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо!
30 років українці - самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.
Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.
Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам. Своєю працею ми долучаємось до нашої спільної справи - розбудови нової квітучої європейської держави, наповнюємо незалежність країни справжнім змістом. Нехай всі наші зусилля будуть направлені на єднання навколо спільних цілей, ідей та цінностей.
Бажаю всім миру, злагоди, благополуччя, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненної праці заради кращого майбутнього! Та найголовніше  -  єднання заради досягнення найзаповітнішого - процвітання України!
Зі святом Вас!

Мамаївський сільський голова Наталія Катрюк