Відбулась нарада «Освітній процес в 2021-2022 навчальному році»

Дата: 06.09.2021 11:52

В залі засідань Мамаївської сільської ради відбулася планова нарада за участі в.о. голови сільської ради Миколи Бучацького, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Руслани Равлюк, директора Мамаївського центру професійного розвитку педагогічних працівників сільської ради Юлії Кадищук та керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти Мамаївської ТГ.

В ході роботи зустрічі присутніми обговорювалися наступні питання:

1) Про проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» у Мамаївській ТГ;

2) Про дотримання чинного законодавства щодо благодійних внесків у закладах освіти громади;

3) Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної, загальної середньої освіти Мамаївської ТГ у 2021-2022 навчальному році;

4) Про організацію виховної роботи у освітніх закладах громади.

На зустрічі була присутня директорка ТОВ «Мак-Медик» Леся Гаврилюк, яка доповідала про стан проведення щеплення населення Мамаївської територіальної громади від коронавірусної хвороби COVID-19.

Також розглядалися питання щодо організації освітнього процесу в умовах обмеження протиепідечними заходами. Адже в умовах можливих карантинних обмежень, в залежності від визначеного рівня епідеміологічної безпеки освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої освіти має свої особливості.