Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!

Дата: 10.09.2021 11:09

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Цьогоріч цей день - 11 вересня.

Фізичне виховання та спорт - це, перш за все, здоров’я. Здорові тілом і духом люди є надійним підґрунтям прекрасного майбутнього нашої держави.
Шановні спортсмени, педагоги, тренери, організатори фізкультурно-спортивної сфери, ветерани спорту, усі фахівців галузі фізичної культури і спорту та просто прихильники здорового способу життя.
Прийміть найщиріші вітання! Дякуємо вам, що підтримуєте та пропагуєте здоровий спосіб життя, підкорюєте нові висоти, навчаєте підростаюче покоління, прославляєте нашу громаду, наш край та державу.
Бажаємо усім міцного здоров’я, вдалих стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, спортивного довголіття! Нехай щастить тим, для кого спорт - професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаємо кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.
Великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання нашої громади та України!

Голова Мамаївської територіальної громади
Наталія КАТРЮК

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту
Мамаївської сільської ради