Мамаївська ТГ: відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Дата: 10.09.2021 22:49

Напередодні пленарного засідання чергової 7 сесії Мамаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади, яке відбудеться 16 вересня, активно працюють постійні комісії.
Так, 10 вересня 2021 року відбулось засідання Комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою Мамаївської сільської ради.
Під час засідання комісії присутні розглянули значну кількість питань: затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок; затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок; надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок; про виділення (надання) земельних ділянок; надання дозволу на підписання акту прийому-передачі межових знаків; затвердження звіту про експертну грошову оцінку; надання дозволу на розробку експертної грошової оцінки; вилучення з користування земельних ділянок; затвердження детального плану території;  про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території; різне.
Засідання земельної комісії було продуктивним та тривало близько 4 годин. Члени комісії розглянули понад 300 питань та прийняли відповідні висновки, рекомендації.
Після обговорення члени комісії рекомендували профільні питання до розгляду чергової 7 сесії.